Örümcek Ağı Kremi – Blogger Çalışmaları

Kampanya Açıklaması

DoctorB’nin fark yaratan ürünü Örümcek Ağı Kremi’nin online itibar çalışması için kozmetik ve güzellik konusunda paylaşım yapan blog yazarlarıyla iletişime geçtik ve Örümcek Ağı Kremi’ni denemelerini sağladık.

Kampanya Sonucu

Blog yazarları Örümcek Ağı Kremi’ni deneyerek etkilerini, ve deneyimlerinin sonuçlarını bloglarında ve sosyal medya hesaplarında paylaştılar.

Kişisel deneyimleri onbinlerce kişi tarafından okundu, paylaştıkları fotoğraf ve videolar DoctorB’nin resmi hesabından paylaşıldı ve reklamla desteklenerek milyonlarca görüntülenmeye ulaştı.

Koordineli yapılan diğer medya planlama ve PR faaliyetleri ile birlikte Örümcek Ağı Kremi’nin Google’daki aylık arama potansiyeli 10.000’i geçti.


Kampanya Detayları

Blogger çalışmalarına ek olarak, müşteri deneyimi videoları, Facebook reklamları, Google Adwords reklamları koordineli olarak yürütüldü.
Dijital PR çalışamaları diğer tanıtım ve reklam faaliyetleri ile tamamen eş zamanlı ve birbirini tamamlayan bir şekilde ilerleyerek büyük etkilere ulaştı.
Birçok ulusal kanalda da haber olan Örümcek Ağı Kremi Facebook’taki 25 yaş üstü kadın Facebook kullanıcılarının %90’ına ulaştı.
DoctorB markası ve Örümcek Ağı Kremi oldukça zorlu ve rekabetin yüksek olduğu kozmetik sektörüne hızlı ve ses getiren bir giriş yaptı.

Örümcek Ağı Kremi Blogger Çalışmaları Ürün Gönderimi

İletişim

Dijital pazarlama hizmetleri ve eğitim konularında iletişime geçebilirsiniz.

Adres:

Beyazıt Cd. No:15, PK: 34396
Sanayi Mahallesi
Şişli/İstanbul

Telefon:

0534 545 04 14

E-mail:

yilmaz @ yilmazbaris.com

Uygun Saatler:

Pazartesi-Cuma 08:00 - 20:00
Haftasonu 10:000 - 18:00

Powered by Watch Dragon ball super